درباره ما

گروه بازرگانی شایانیر

گروه بازرگانی شایانیر با بهره گيری از کادری مجرب و حرفه ای و با اتکا به دانش عميق خود از بازار ايران قادر است کليه خدمات ترخیص کالا، ترخیص خودرو، حمل و نقل کالا بصورت دريايي، هوايي ، جاده اي و ترانزيت، اخذ گواهی استاندارد کالا، اخذ مجوزها و معافیت ها، خدمات واردات و صادرات را مطابق با نياز هر مشتري ارائه نمايد.

ما جهت ارسال کالاي شما از اکثرنقاط جهان به تمامي نقاط ايران يا ديگر کشورها از طريق حمل مستقيم يا ترانزيت بار از ظرفيتي کامل برخوردار هستيم.هدف اصلي ما آن است که با ارسال سريع ، مطمئن و با قيمت مناسب رابطه ای دراز مدت با مشتريان برقرار نماييم.

خدمات گروه بازرگانی شایانیر  در یک نگاه

1- حمل ونقل دريايي

  • شرکت بازرگانی شایانیر با مشارکت شرکت هاي کشتيرانی فعال خدمات خود را در قالب ذیل با قابليت انعطاف بسيار بالا ارائه میدهد.
  • حمل با کانتينر فول  (FCL)
  • حمل بار خرده بار دريايي(LCL)
  • بار فله

2- حمل و نقل هوايي

حمل و نقل هوايي چالشي خاص براي هر ارائه کننده خدمات حمل و نقل بشمار مي رود. در کنار انتقال سريع محموله به محوطه فرودگاه خدمات متعددي بايد بطور دقيق ، منظم و هماهنگ انجام گيرد.

شرکت بازرگانی شایانیر در اين بخش هم با استفاده از ناوگان شرکت های هواپيمايي معتبر (نظير Lufthansa، Turkish ، هواپيمايي امارات ، ايران اير، ماهان و ...) قادر است تمامي خدمات و تمامي نيازمنديهاي پروژه هاي مربوط به حمل و نقل هوايي را اعم از حمل بار ترکيبي، ارسال سريع کالا و يا حتي مديريت پروژه را به بهترين نحو تأمين مي کند.

3-  حمل و نقل زمينی

ما براي کليه نيازهاي شما ، اعم از گروپاژ وکاميون کامل ، راه حلي داريم و آنها را در کوتاهترين زمان ممکن و با حداقل هزينه انجام مي دهيم.

شرکت بازرگانی شایانیر به منظور تضمين تحويل کالاي مشتري با سلامت کامل و در زمان مقرر با شرکتهاي معتبر حمل و نقل در اروپا همکاري دارد .خدمات ما به صورت هفتگي از مراکز اصلي گروپاژ اروپا (آلمان، فرانسه، اتریش، ايتاليا ، بلغارستان و ترکیه...) به ايران و کشورهاي ديگر برقرار مي باشد. 

4- ترانزيت

شرکت بازرگانی شایانیر با داشتن نمايندگی های توانمند در گمرکات سراسر کشور اين قابليت را دارد تا در کمترين زمان محمولات صاحبان کالا را تحت پوشش عمليات ترانزيت خارجی و داخلی قرار دهد.

5-  ترخيص کالا     

بازرگانی شایانیر از فعالترين و خوشنام ترين مجموعه هاي خدماتي در زمينة ترخيص کالا از گمرکات کشور مي باشد که توانسته است طي سالها فعاليت بي وقفه و مستمر، خدمات ترخيص کالا و مشاوره بازرگاني تعدادي ازمعتبرترين شرکت هاي تجاري و صنعتي را به عهده گيرد. اين شرکت، اينک يکي از مجموعه هاي معتبر و فعال در زمينة امور گمرکي، ترخيص، حمل و تحويل کالا در مقصد مي باشد .

6-  ترخيص خودرو

7-  اخذ گواهی استاندارد کالا

8-  اخذ مجوزها و معافیت ها

9-  خدمات واردات

10-  خدمات صادرات

مدیریت متمرکز، نیروی متخصص و با تجربه، ارتباطات قوی، توانمندی اطلاعاتی با استفاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی و به موازات آن بهره گیری از کارشناسان صنعت بانکی، بیمه، حمل و نقل وحقوق بازرگانی این شرکت را قادر ساخته تا به خوبی و در کمترین زمان هرگونه عملیات تجاری (واردات و صادرات، ترخیص و مشاوره) را تحت پوشش خود قرار دهد.

این  مجموعه از طریق نمایندگی هایی که در گمرکات سراسر ایران و کشورهای  مختلف دارد تجارت و بازرگانی را برای شما عزیزان  سهل و آسان مینماید.

Top