صدور پروانه گمركی در بزرگترين گمرك كشور الكترونيكی شد

در راستاي الكترونيكي شدن رويه‌هاي گمركي در بزرگ‌ترين گمرك كشور، صدور پروانه سبز كاغذي در گمرك شهيد رجايي بندرعباس حذف شد.

بررسي آمار تجارت خارجي ايران در چهار ماهه نخست امسال نشان مي‌دهد كه تراز بازرگاني كشورمان همچنان مثبت است

به گزارش روابط عمومي گمرك ايران به نقل از دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات، در اين مدت، 14 ميليارد و 15 ميليون دلار انواع كالا از ايران به ساير كشورها صادر و در مقابل 13 ميليارد و 822 ميليون دلار نيز وارد كشور شده است.

رئيس كل گمرك ايران تأكيد كرد پنجره واحد تجارت فرامرزي...

رئيس كل گمرك ايران تأكيد كرد پنجره واحد تجارت فرامرزي، اولويت اول گمركات سراسر كشور نشست معاونين فني و امور گمركي گمركات سراسر كشور با موضوع مناطق آزاد و ويژه اقتصادي در حالي برگزار شد

رئيس كل گمرك ايران تأكيد كرد پنجره واحد تجارت فرامرزي، اولويت اول گمركات سراسر كشور نشست معاونين فني و امور گمركي گمركات سراسر كشور با موضوع مناطق آزاد و ويژه اقتصادي در حالي برگزار شد كه مسعود كرباسيان رئيس‌كل گمرك ايران در اين نشست توسعه پنجره واحد تجارت فرامرزي را اولويت اول گمركات سراسر كشور عنوان كرد.

پیش شرط های پیوستن ایران به WTO

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران،"مسعود کرباسیان" رییس کل گمرک ایران در گفت و گو با اکونیوز افزود: ایران از سال 1370 برای پیوستن به سازمان تجارت جهانی، فعالیت خود را آغاز کرده است ولی آمادگی لازم برای رسیدن به این هدف را ندارد و باید 80هزارسند دیجیتال از طرف ایران تهیه شود تا پس از بررسی و ارسال آن از سوی سازمان تجارت جهانی، امکان پیوستن ایران به WTO فراهم شود.

تجارت خارجی ایران کاهش یافت/ مسئولان از آمارهای گمرک خبر دارند؟

به گزارش "بلادنیوز"گمرک جمهوری اسلامی، آمار تجارت خارجي ايران در چهار ماهه نخست امسال را اعلام کرد.

براین اساس در اين مدت، ۱۴ ميليارد و ۱۵ ميليون دلار انواع كالا از ايران به ساير كشورها صادر و در مقابل ۱۳ ميليارد و ۸۲۲ ميليون دلار نيز وارد كشور شده است.

قیمت انواع BMW وارداتی در لب مرز

آمار گمرک حاکی از آن است که ارزش ریالی هر یک از انواع مدل‌های بی ام و که در نخستین ماه سال جاری به کشور وارد شده معادل 170 میلیون تومان است.

به گزارش خبرنگار ایسنا، در نخستین ماه سال جاری نزدیک به 50 دستگاه خودروی بی ام و به کشور وارد شد که نیمی از این خودروها مدل X4 بوده است.

اخذ كليه مجوزها و گواهي هاي قانوني لازم جهت ترخيص كالا

باسلام و احترام

اخذ كليه مجوزها و گواهي هاي قانوني لازم جهت ترخيص كالاهاي ورود موقت برا ي پردازش موضوع ماده 51 ق.ا.گ پيرو بخشنامه شماره 251098/92- 113/ 14/71/558مورخ92/12/20 اين معاونت و بخشنامه شماره 22788/93/1131/73/53 مورخ 93/2/14 مركز واردات و امور مناطق آزاد و ويژه و با عنايت به اعلام برخي مشكلات موجود در گمركات اجرايي و از آنجايي كه حفظ سلامت عمومي جامعه از اولويت هاي گمرك ج.ا.ا. ميباشد لازم است مستند

Top